ב-11 השנים האחרונות אבחנו מעל 10.000 רכבים.  האבחון אצלנו מתבצע ללא תשלום כי אנחנו חושבים שזכותו של הלקוח לדעת מה הבעיה ברכב ולקבל החלטה על תיקון מבלי לשלם על כך.

לאבחון נכון יש חשיבות גדולה מאוד עבור הלקוח, ביחוד ברכבים צרפתים, אבחון שגוי יגרום לבזבוז זמן וזריקת כסף מיותר על החלפת חלפים שלא לצורך, באורן שרותי רכב עושים שימוש באמצעי האבחון מהמתקדמים בעולם הכוללים שימוש בסורקי אבחון מקוריים של היצרן, סורקים אוניברסליים, כלי עבודה יעודים, גישה לאתר הטכני של היצרן, ולמאגרי מידע נוספים .

אורן והצוות עוברים תדיר השתלמויות וקורסים מקצועיים בארץ ובעולם כדי להבטיח ששירותי המוסך יהיו תמיד המקצועיים והעדכניים ביותר, כל אלו מאפשרים לנו לאבחן ביעילות כל תקלה ובכך לחסוך ללקוח זמן וכסף רב

 

חשיבות דיאגנוסטיקה לרכב

דיאגנוסטיקה לרכב מאפשרת לגלות בעיות ברכב עוד כאשר הן לא גרמו לנזקים המצריכים תיקון יקר. הדיאגנוסטיקה נותנת תמונה  מלאה של מצב הרכב מתקלות קיימות ועד בעיות אפשריות בעתיד.

כיום, דיאגנוסטיקה לרכב מבוצעת על ידי מספר מכשירים שונים שבודקים את הרכב, מעבדים נתונים ומוציאים פלט אחד של התקלות האפשריות והקיימות ברכב. האבחון כולו מבוסס על תוכנת מחשב ועיבוד הנתונים מדויק במאת האחוזים.

מחשב דיאגנוסטיקה לרכב של היצרן

תוכנות המחשב לדיאגנוסטיקה יכולות להגיע מכמה מקורות שונים- מפתחים עצמאים, חברות המפתחות אלגוריתמים ומאת יצרני הרכב עצמם. ברור לחלוטין שהתוכנה העדיפה היא זו המגיעה מידי יצרן הרכב עצמו. יצרן הרכב מכיר את עולם הרכבים ובפרט את דגם הרכב הספציפי שלך שנכנס עכשיו לבדיקה.

לבד מההיכרות עם עולם הרכבים, היצרן יודע מה הן נקודות התורפה של הרכב ויתכנת את התוכנה כך שלא תפספס את התקלות הנפוצות בדגם הרכב הספציפי. יתרון נוסף בשימוש במחשב דיאגנוסטיקה מטעם יצרן הרכב הוא שיצרן הרכב ידע להתאים את התוכנה ולעדכן אותה לפי השינויים האחרונים שהכניס ברכב, כדי שהתוכנה לא תזהה אותם כחריגות, אלא כחלק תקין של פעילות הרכב.

חשיבות תוכנת דיאגנוסטיקה לרכב עדכנית

כמו בכל מחשב, עלולים להיווצר באגים בתוכנה או טעויות קודים. ניקח לדוגמא את גוגל, שמציעים עדכונים קבועים למערכת ההפעלה אנדרואיד, כל עדכון כולל בתוכו גם תיקון באגים שהתגלו. מדובר בעצם בגלגל אין סופי בו מתקנים באגים בתוכנה ואחרים מתגלים.  כאשר גוגל שולחת עדכונים קבועים למערכת האנדרואיד בעצם היא גורמת לכך שהבאגים לא ישפיעו על חווית המשתמש. הבאנו את גוגל לכאן רק בשביל הדוגמא מעולם שמוכר לנו יותר, אך בדיוק כמו גוגל כל מערכת ממוחשבת צריכה עדכונים קבועים לתיקון באגים שנוצרו.

דיאגנוסטיקה ממוחשבת לרכב, המשתמשת במכשירים מבוססי תוכנת מחשב חייבת גם היא עדכונים קבועים, הסיבה הראשונה כפי שציינו היא בכדי לתקן באגים שהתגלו עם הזמן בתוכנה.

סיבה נוספת היא הצורך ברלוונטיות. למה הכוונה ברלוונטיות? כל שנה יצרני הרכב משפרים ומשכללים את הרכב שיהיה טוב יותר. תוכנת דיאגנוסטיקה לא מעודכנת פשוט לא תתאים יותר- היא לא 'שמעה' על השינויים ברכב ויכולה אפילו לזהות אותם כתקלות!

בנוסף, כמו שהרכבים משתכללים בכל שנה כך גם הדיאגנוסטיקה הממוחשבת, תוכנת דיאגנוסטיקה לרכב עדכנית, תכלול את כל השכלולים האחרונים שנעשו בתחום ותאפשר אבחון מדויק יותר ומקיף הרבה יותר.

דיאגנוסטיקה ממוחשבת של הרכב מאפשרת אבחון מקיף לרכב, כזה שלא מושפע מחוסר ידע של מכונאי מתחיל או ממצב הרוח של המכונאי. אבל, כדי שהאבחון יהיה מועיל באמת, יש לדאוג שהוא נעשה על ידי מערכת ממחושבת תוצרת יצרן הרכב, ובשימוש בתוכנת דיאגנוסטיקה עדכנית הכוללת תיקון באגים ואת כל ההוספות החדשות שנעשו ברכב ובעולם הדיאגנוסטיקה.

שלח פנייה למוסך או התקשר 072-3308517

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן