אורן שירותי רכב הנו מוסך מורשה המטפל בכל סוגי הרכבים ומתמחה ברכבים צרפתיים - פיג'ו, סיטרואן ורנו. המוסך מאובזר בציוד מתקדם וכולל מחשבי דיאגנוסטיקה לאיתור מהיר ויעיל של תקלות. אנו משתמשים בחלפים מקוריים שאנחנו מייבאים כך שאתם נהנים ממוצר מקורי, אחריות ארוכה ומחיר שלא תמצאו בשום מקום אחר. אורן שירותי רכב, מוסמכים מטעם משרד התחבורה לטפל בכל הרכבים ההיברידיים המשווקים בישראל, כולל רכבים תחת אחריות יצרן. לפרטים נוספים, צרו איתנו קשר בטלפון 072-3308517 או הקליקו לתיאום תור.

אורן בן סימון
נעים להכיר, שמי אורן בן סימון ואני הבעלים של מרכז שירות אורן, מכונאי מומחה בעל דיפלומות מהארץ ומחו"ל ובעל ניסיון בטיפול בכל סוגי הרכבים, בדגש על רכבים צרפתיים. 
כשמדברים על שליטה מוחלטת בתחום מכונאות הרכב וידע עדכני של מוסך מקצועי, מדברים על מוסך 'אורן שירותי רכב'. השתלמויות מקצועיות בארץ ובחו"ל הם דבר שבשגרה עבור צוות המוסך שמומחה בתחומי שונים של מכונאות רכב, דיאגנוסטיקה ממוחשבת, חשמל לרכב ומיזוג אוויר. 
צוות העובדים בניצוחו של אורן, מקצועיים ואדיבים ובעלי תעודות הסמכה מקצועיות. אורן עצמו בעל שנות ותק רבות וניסיון של שנים ברכבים צרפתיים, הידועים כרכבים הדורשים יד אוהבת וטיפול מסור. הכניסו את רכבכם למוסך אורן שרותי רכב בחולון בביטחון שהרכב יטופל בידיים מקצועיות ובחלפים האיכותיים ביותר – באחריות.  
 

אורן שירותי רכב - יתרונות שאין בשום מוסך אחר

אנחנו כאן כדי לדאוג שההנאה מרכבך תימשך לאורך כל השנה, ללא תקלות, בבטיחות ובאמינות, עם חלפים מקוריים במחירים משתלמים, אחריות מקיפה על כל טיפול ורכב חלופי במקרה הצורך.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן